poniedziałek, 13 października 2014

Poranek z oponami

Każdy dzień zaczyna się u nas gimnastyką lub zabawami ruchowymi. Dziś część dzieci miała wielką ochotę na bieganie i szaleństwa z oponami. Zaczęło się od szybkiego biegu, potem było rzucanie oponą, toczenie opony, skakanie przez opony, a nawet bieg z oponą w ręku (baaardzo męczący). Gimnastykę zakończyliśmy prawdziwym sprintem do szkoły!



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz